Gaminami baldai

Priimame standartinių ir nestandartinių matmenų baldų užsakymus!

# Virtuvės baldai – projektuojame ir gaminame kokybiškus ir ilgaamžius virtuvės baldų komplektus iš LMDP plokštės, faneruotės, dažytos MDF plokštės, medžio, stiklo.

# Svetainės baldai – gaminame staliukus, spintas, spinteles, lentynas ir kitas interjero detales/baldus.

# Jaunuolio baldai – gaminame stilingus ir patvarius baldus vaikų ar jaunuolio kambariui: dviaukštes lovas, drabužių spintas, rašomuosius, kompiuterių stalus mokslui, studijoms ir darbui.

# Sieninės spintos – spintos su stumdomomis (slankiojančiomis) durimis, prieškambario drabužinės.

# Vonios baldai – gaminami iš drėgmei atsparios plokštės.

# Lovos – lovų gamyba pagal Jūsų individualų poreikį.


Telefonas: 861872750

El. paštas: raimundobaldai@gmail.com


Modernūs ir kokybiški virtuvės baldai internetų – didelis iššūkis kiekvienam šeimininkui ar šeimininkei. Didelė pasiūla ir meistrų įvairovė apsunkina pasirinkimo ir užsakymo procesą, kuris turėtų būti kokybiškas ir malonus. Mes siūlome nesiblaškyti ir kreiptis į mus. Sutartu laiku meistras Raimundas atvyks į Jūsų namus ir padės išssirinkti geriausius baldus (tai, ko Jums tikrai reikia). Dizainerio konsultacija ir patarimai, baldų projektavimas ir maketo paruošimas – tai keli svarbūs žingsniai prieš baldų gamybą. Mes pasirūpinsime, kad jie įvyktų sklandžiai, taupant Jūsų brangų laiką.

Esant poreikiui, galime pasiūlyti ir interjero dizainerės konsultaciją, kuri paruoš Jums viso būsto apstatymo ir įrengimo koncepciją, bei padės ją įgyvendinti. Apie šią paslaugą prašome teirautis telefonu.